Opis:

Niespodziewane awarie maszyn zdarzają się praktycznie w każdym zakładzie. Jeśli szukasz firmy zajmującej się montażem, naprawą i modernizacją urządzeń przemysłowych, wejdź na stronę katalog.trak.com.pl i zapoznaj się z ofertą lub skontaktuj się z obsługą w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Naprawa maszyn produkcyjnych, w tym układów sterowania, wymaga odpowiedniej diagnostyki, na podstawie której zespół techników wyceni szacowany koszt naprawy. Firma zapewnia wiele usług, w tym serwis falownika Siemens Micromaster 420, a także innych urządzeń zapewniających ciągłość pracy w danym zakładzie. Dzięki bezpośredniej współpracy z producentami uznanych marek takich jak: Yaskawa, Mitsubishi Electric, Lenze, Omron i innych, klient może mieć pewność, że każde urządzenie przyjęte na serwis zostanie poddane naprawie, a dogłębnie przeprowadzona kontrola pozwoli uniknąć niespodziewanych awarii w przyszłości.

Firma gwarantuje kompleksowe rozwiązania dla firm i nie tylko. Dzięki dynamicznemu rozwojowi stale poszerza swoją ofertę, bazując jedynie na sprawdzonych rozwiązaniach.

Dodano: 09-04-2019

TRAK S.J.


WWW: https://katalog.trak.com.pl/

os. Stare Żegrze 50, 61-249 Poznań

Tel: 61 87 97 115

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

W Okolicy