Opis:

Firma z siedzibą w Warszawie działa jako taxi bagażowe. Transportuje pod wskazane adresy np. sprzęty i meble. Aby przeprowadzka do nowego miejsca zamieszkania wywoływała wyłącznie euforię, można jej zlecić przewóz dobytku. Pracujące w firmie osoby mają duże doświadczenie i umiejętności. Klienci nierzadko powierzają im nie tylko transport, ale też spakowanie i wypakowanie rzeczy.

Do oferty firmy należą zarówno przeprowadzki mieszkań oraz domów, jak i biur. Zajmuje się transportem sprzętów muzycznych, antyków i dzieł sztuki. Przewozi na zlecenie motocykle i quady. Dba o zadowolenie klientów. Dokłada starań, by każde zadanie zostało wykonane w ustalonym terminie.

Transportowany ładunek jest odpowiednio zabezpieczony. Dzięki temu dociera na miejsce w nienaruszonym stanie. Taxi bagażowe zamieściło ogólny cennik na stronie bagazowkawiki.com. Klienci rozliczają się za usługi gotówką lub przelewem. Firma wystawia faktury VAT. Dane potrzebne do kontaktu w celu ustalenia szczegółów znajdują się na stronie.

Dodano: 25-01-2023

Taxi Bagażówka Wiki Warszawa


WWW: https://www.bagazowkawiki.com

Pawińskiego 28, 02-106 Warszawa

Tel: +48 537-115-518

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

W Okolicy