Opis:

W 2002 roku powstała firma SUNEX, oferująca nowoczesne systemy stosowane w technice solarnej, jak również grzewczej. W jej asortymencie obecne są urządzenia z branży OZE. Na klientów czekają stacje wymiany ciepła, regulatory solarne, grupy pompowe, zasobniki, termosyfony, pompy ciepła, a także kolektory słoneczne.

Firma dynamicznie się rozwija i ulepsza oferowane produkty. Troszczy się o wysokie standardy produkcji - sięga po najlepsze materiały. Współpracuje z polskimi oraz zagranicznymi dostawcami. W ramach prowadzonej działalności oferuje szkolenia dla instalatorów zestawów solarnych.

Osoby, które chciałyby nabyć kolektor słoneczny, mogą zajrzeć na stronę internetową firmy z siedzibą w Raciborzu. Jej oferta obejmuje model rurowo-próżniowy produkowany w technologii HEAT PIPE. Na klientów czeka spory wybór kolektorów płaskich. Do jednej z kilku propozycji należy model SX. Charakteryzuje go wysoka sprawność i atrakcyjny design. Można go zamontować na każdym dachu (bez względu na rodzaj pokrycia).

Dodano: 06-07-2023

SUNEX S.A.


WWW: https://www.sunex.pl/

Piaskowa 7, 47-400 Racibórz

Tel:

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

W Okolicy