Opis:

Twoim marzeniem jest, aby Twój ślub nie był zwyczajny, sztampowy i przepełniony sztywnymi tradycjami? Punktem wyjścia od realizacji tego planu, jest zorganizowanie zaproszeń dla gości weselnych. Możesz także postawić na przykład na wyróżniający się ubiór gości - może oryginalny dress-code - czy też na dekorację sali weselnej, kończąc na muzyce, przy której będą bawili się goście. Zaproszenia są jednak o tyle ważne, iż będzie to fizyczna pamiątka, którą będzie można wziąć do ręki po latach i wspominać to niezwykłe wydarzenie.

Jeśli jesteś zakochana w stylu retro, a wszelkie dodatki utrzymane w tej stylistyce wydają Ci się niebanalne, ciekawe oraz oryginalne, oferta firmy RoyalDekor jest idealnym wyborem dla Ciebie. Na stronie internetowej firmy możesz obejrzeć bowiem zaproszenia ślubne vintage retro. Zaproszenia same w sobie mają niepowtarzalny styl, idealnie dobraną grafikę i dodatki. Ponadto sama możesz zadecydować o czcionce, wybierając tą najbardziej oryginalną.

Dodano: 14-06-2018

RoyalDekor Ewelina Stępień


WWW: https://royaldekor.pl/

Bohaterów Bitwy pod Mokrą 2, 42-100 Kłobuck

Tel: 793-493-401

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Użytkownik Stanisław Król napisał:
Zaproszenie wybrane w RoyalDekor to jest to czego nam brakowało na naszym idealnie wymyślonym weselu. A teraz jest wszystko zapięte na tip top.
Data: 2018-08-27 08:28:09
Ocena: 4

W Okolicy