Opis:

Okres, kiedy dziecko idzie pierwszy raz do przedszkola, jest zazwyczaj wielkim wydarzeniem dla całej rodziny. To również stres i obawa przed tym, jak maluch odnajdzie się w nowej rzeczywistości. Dlatego rodzice chcą, żeby czas spędzony poza domem kojarzył mu się z przyjemnością i zabawą a ulubiony miś, jak i kocyk, zawsze towarzyszyły mu w chwilach, kiedy zatęskni za mamą czy tatą. 

Zakup naklejek imiennych to dobry pomysł na oznaczenie wyprawki dla przedszkolaka. Naszywki na ubrania, naprasowanki lub kolorowe aplikacje z obrazkami pozwolą dziecku zapamiętać, które rzeczy do niego należą. Na stronie sklepu podpisane.pl istnieje możliwość wykonania takich naklejek z motywem gwiazdki, kosmosu, kota czy księżniczki oraz z innymi, równie ciekawymi i kolorowymi obrazkami, które można z powodzeniem nakleić na imienną szczoteczkę do zębów, telefon komórkowy czy drobne artykuły szkolne. 

Dla tych, którzy nie lubią szyć lub prasować firma proponuje wybór naklejek, które wystarczy przykleić do metki ubraniowej. Estetyczny napis można umieścić na jednej z czterech wersji kolorystycznych. 

Dodano: 04-05-2019

Podpisane Katarzyna Heppenstall


WWW: https://www.podpisane.pl/

Słoneczna 34, 00-789 Warszawa

Tel: 000000000

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

W Okolicy