Opis:

Architektura to niezwykle prestiżowe studia, które marzą się wielu osobom. Jest to jeden z tych kierunków, których ukończenie praktycznie gwarantuje znalezienie dobrej, dobrze płatnej pracy. Problemem jednak jest fakt, iż na architekturę trudno jest się dostać - kandydatów jest wielu. Kluczowe jest powodzenie na egzaminie praktycznym z rysunku, więc jeśli komuś bardzo zależy, by dostać się na takie studia, powinien szlifować swoje umiejętności na długo przed podejściem do egzaminu.

Najlepszym do tego miejscem będzie szkoła rysunku w Warszawie, która przedstawia swoją ofertę na stronie kursrysunku.net. Osoby chcące przygotować się w niej do takiego egzaminu mogą zapisać się do specjalnej grupy, zajęcia dla której prowadzone są typowo pod kątem egzaminu. Nauczyciele, którzy je prowadzą, wiedzą na ten temat wszystko, toteż szkoła co roku jest dumna ze swych uczniów, osiągających na egzaminach imponujące rezultaty.

Dodano: 27-03-2018

Perspektywa - Studio Rysunku


WWW: https://kursrysunku.net/

Hoża 88, 00-682 Warszawa

Tel: 501 243 591

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Użytkownik usere napisał:
Perspektywa to według mnie bardzo dobre studio rysunku, gdzie w przyjaznej atmosferze można podszkolić swój warsztat. :)
Data: 2019-09-18 14:06:58
Ocena: 3

W Okolicy