Opis:

Nowoczesne rozwiązania w dziedzinie ogrzewania budynków są coraz bardziej pożądane, z uwagi na kilka kwestii - podstawową jest konieczność taniego i efektywnego ogrzania domu, jednak równie ważne są aspekty ekologiczne. Wobec podobnych wymagań, ciekawą alternatywą mogą okazać się pompy ciepła z Wrześni. To rozwiązanie, dzięki któremu ciepło do domu dostarczane jest z otoczenia. Zniwelowany jest więc efekt spalania drewna lub węgla, co z kolei likwiduje zanieczyszczenie powietrza, generowane przez dym, wydobywający się z komina. 

Na stronie internetowej: nowatordom.pl firma Nowator prezentuje swoją ofertę. Osoby, które specjalizują się w montażu pomp ciepła zapraszają do współpracy, zachęcając jednocześnie do zaufania nowoczesnym rozwiązaniom grzewczym. Z pewnością takie ogrzewanie przyniesie korzyści oraz oszczędność finansową.

Dodano: 01-10-2017

NOWATOR


WWW: https://nowatordom.pl/

Zacisze 10, 62-230 Witkowo

Tel: 506 070 639

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Użytkownik okliond napisał:
Myślę, że pompy ciepła pozwalają nie tylko optymalnie ogrzać budynek, ale również nie bez znaczenia jest ekologia - pozwalają uniknąć niepotrzebnego spalania węgla czy drewna, a tym samym zmniejszyć zanieczyszczenie powietrza. To wszystko sprawia, że warto postawić na to innowacyjne rozwiązanie.
Data: 2018-07-12 11:29:14
Ocena: 3

W Okolicy