Opis:

Nie trzeba przekonywać, że przebywanie wśród osób palaczy jest dla innych niekomfortowe, a przede wszystkim niezdrowe. Przepisy wprowadzone kilka lat temu regulują zresztą tę kwestię, w efekcie czego palenie w przestrzeni publicznej zostało znacznie ograniczone. Czy istnieją wobec tego miejsca, w których można sięgnąć po papierosa zarówno legalnie, jak i w sposób przyjazny dla innych osób?

Tak – to specjalne wiaty dla palących, które na polskim rynku produkuje firma KASO Group. Mają one na wyposażeniu specjalny system obiegu powietrza, a także automatycznie zamykane oraz otwierane drzwi. Ich design wychodzi naprzeciw oczekiwaniom zwolenników nowoczesności i minimalizmu. Funkcjonalny charakter znakomicie sprawdza się we wszelkiego rodzaju lokalach, obiektach hotelowych, biurach czy instytucjach publicznych.

Strefa dla palaczy może i powinna być przemyślanym rozwiązaniem. To kwestia nie tylko trzymania się przepisów, ale również budowania pozytywnego wizerunku w oczach użytkowników konkretnej przestrzeni.

Dodano: 19-11-2019

Kabiny dla Palaczy


WWW: https://kabinydlapalaczy.eu/

Dębowa 8 , 32-031 Mogilany

Tel: +48 501 333 256

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

W Okolicy