Opis:

Różni wykonawcy dysponują różnymi pojazdami z podnośnikami różnego typu. To co łączy poszczególne typy branż i urządzeń to fakt, że obsługujące je osoby muszą być odpowiednio przeszkolone i posiadać do tego odpowiednie zezwolenia. Takie można uzyskać po zdaniu egzaminów państwowych, które odbywają się po dedykowanym kursie. Najlepsze i najbardziej konkretne szkolenia znaleźć można w ofercie na Jgl.pl. Jest to grupa szkoleń przeznaczonych dla wszystkich osób, które chcą zdobywać nowe umiejętności.

Prezentowana firma przeprowadza kurs na podnośniki koszowe w Katowicach praktycznie w systemie ciągłym. Ilość osób, które mają ochotę poszerzyć swoje umiejętności jest bardzo duża. Podczas zajęć korzystać oni będą ze sprzętu zatwierdzonego przy Urząd Dozoru Technicznego, który jest odpowiedzialny za dopuszczenie do ruchu poszczególnych sprzętów. 

Dodano: 29-10-2018

JGL


WWW: https://www.jgl.pl/

Cypriana Bazylika 17, 98-200 Sieradz

Tel: 601-950-888

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Użytkownik nofatis napisał:
Zrobiłem taki kurs na podnośniki koszowe i jestem wdzięczny JGL za zdobyte kwalifikacje. Pozwoliły mi one na zwiększenie swoich zarobków. Dziękuję wam raz jeszcze.
Data: 2019-04-26 13:55:38
Ocena: 3

W Okolicy