Opis:

Każdy, kto chce kupić dobrej jakości produkty pomagające w efektywnym treningu oraz budowie tkanki mięśniowej, znajdzie odpowiednie artykuły na stronie internetowej blade-supplements.com. Firma jest przygotowana na realizację niewielkich zamówień dla klientów indywidualnych oraz dużych i skomplikowanych przeznaczonych dla sklepów.

W ofercie znajduje się między innymi kreatyna. Substancja jest naturalnie produkowana przez organizm człowieka oraz występuje w niektórych produktach spożywczych. Od niej zależy sprawność, wytrzymałość mięśni oraz ścięgien. Można ją również dodatkowo suplementować. Jaka kreatyna będzie najlepsza dla biegaczy?

Firma proponuje kreatynę w formie czystego proszku zawierającego 100% monohydratu oraz dodatku witamin z grupy B. Mieszanka jest wolniej przyswajana przez organizm, więc sprawdzi się u osób biegających na długie dystanse. Natomiast sprinterzy mogą wybrać szybciej przyswajalną cytrulinę. Każdy konsument może liczyć na fachowe doradztwo, pomoc w wyborze produktów.

Dodano: 16-11-2021

HI TEC NUTRITION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ


WWW: https://blade-supplements.com/

Wodzisławska 6a, 52-014 Wrocław

Tel: 697 336 697

Oceń firmę (0 z 0 głosów)








Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

W Okolicy