Opis:

Jeżeli interesuje cię sklep oferujący produkty do manicure hybrydowego, sprawdź ofertę firmy HAPPYMANI. Przedsiębiorstwo prowadzi sprzedaż lakierów hybrydowych o rozmaitych odcieniach. Dostępne są produkty od znanych i cenionych marek takich jak Victoria Vynn, Vasco, Gelish czy Hi Hybrid. Ofertę urozmaicają przeróżne modele lamp UV i LED. Klientki mają do wyboru szereg akcesoriów przeznaczonych do stylizacji paznokci.

Sklep internetowy dostarcza produkty pochodzące tylko od polskich dystrybutorów. Oferta skierowana jest także do klientek poszukujących jakościowych kosmetyków do wypadających, łamliwych, słabych włosów. Asortyment uwzględnia bowiem efektywne maski, szampony i ampułki. W sprzedaży nie mogło zabraknąć kosmetyków do ciała, twarzy, dłoni i stóp. Prowadzona jest także sprzedaż w sklepie stacjonarnym, zamówienia można składać przez telefon lub mailowo.

 

Dodano: 22-07-2018

happymani.pl


WWW: https://happymani.pl

Pilchowicka 27, 02--17 Warszawa

Tel: 603 325 174

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Użytkownik arduri napisał:
Oferta sklepu Happymani.pl nie powinna być obojętna dla tych pań, którym manicure hybrydowy nie jest obcy. Możemy tam zakupić akcesoria czy lakiery znanych marek.
Data: 2018-10-04 10:14:41
Ocena: 3

W Okolicy