Opis:

Mieszkając na uboczu miasteczka w malowniczym miejscu, można cieszyć się wspaniałym krajobrazem i ciszą. To, co jednak mąci szczęście, to brak kanalizacji miejskiej, z którym trzeba się zmierzyć. Nie jest to już jednak duży problem, gdyż przedsiębiorstwo Fabeton oferuje świetnej jakości zbiorniki jedno- i dwukomorowe, które posiadają certyfikaty unijne i chętnie kupowane są nie tylko przez Polaków, ale także przez klientów z innych krajów Europy.

Tę popularność zdobyły przede wszystkim dzięki niebywałej szczelności, jaką gwarantuje odlanie zbiornika w jednym elemencie. Takie szamba betonowe na przykład do Zwierzyńca firma ta dowiezie w ciągu 5 dni od momentu złożenia zamówienia. Cena transportu do klienta każdorazowo ustalana jest indywidualnie, natomiast to, co klient otrzymuje gratis, to profesjonalny montaż zbiornika przez wysłany z transportem zespół pracowników. Na montaż szamba właściciel otrzymuje 3 lata gwarancji. Tak piękne miejsce, jak Roztoczański Park Narodowy musi być chronione przed zanieczyszczeniem wód.

Dodano: 11-10-2018

Fabeton


WWW: https://fabeton.pl/

, 40-001 Katowice

Tel:

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Użytkownik ispitash napisał:
Firma Fabeton to profesjonaliści w zakładaniu szamba betonowego. Ponadto dają 3-letnią gwarancję - u mnie cały montaż przebiegł sprawnie. :)
Data: 2019-06-14 13:40:16
Ocena: 4

W Okolicy