Opis:

Napisanie książki to marzenie wielu osób, jednak równie wielu nie zdaje sobie sprawy, ile kosztuje wydrukowanie książki. Właśnie dlatego tak trudno jest dostać się na sam szczyt literacki i wydać własną książkę.

Teraz jest na to rozwiązanie! Firma drukksiazek.pl zajmuje się drukowaniem książek na zamówienie. W ofercie posiadają przeróżne rozwiązania, które zadowolą nawet najbardziej wymagających autorów. Oczywiście nie można zapomnieć o korekcie i składzie! Co ważne, drukksiazek.pl dba o jakość i udostępnia najnowocześniejsze urządzenia drukarskie i poligraficzne na rynku. Nowoczesne technologie pozwalają wydrukować książkę, która nie odbiega standardom europejskim. Ponadto wykwalifikowana, doświadczona kadra bez trudu doradzi i pomoże we wszystkich problemach. Wydrukowanie książki jeszcze nigdy nie było tak proste. Skorzystaj z kalkulatora i sprawdź, ile będzie Cię to kosztowało!

Dodano: 10-01-2018

Drukksiazek.pl


WWW: https://drukksiazek.pl/

Słoneczna 3c, 05-270 Marki

Tel: +48 22 889 00 60

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Użytkownik Marika Wróbel napisał:
Każdemu kto pisze swoje teksty, bez względu na to jakie by nie były, polecam wydrukowanie swojej książki, czy choćby książeczki. Ta firma jest świetnym do tego zadania wyborem.
Data: 2018-07-12 11:29:14
Ocena: 5

W Okolicy