Opis:

Interesujące, starannie przygotowane szkolenia BHP dla różnych grup zawodowych to specjalność uznanej firmy DIWOS, która oferuje klientom najwyższej jakości usługi w konkurencyjnych cenach. Każdy organizowany przez nią kurs BHP w Olsztynie czy innym mieście kraju wyróżnia się wysoką wartością merytoryczną, a także uwzględnia korzystanie z przydatnych pomocy dydaktycznych.

Zajęcia w ramach kursów są prowadzone w formie wykładów, seminariów połączonych z warsztatami bądź też w formie samokształcenia kierowanego. Samokształcenie kierowane to forma szkolenia umożliwiająca uzyskanie, aktualizowanie lub uzupełnienie wiedzy i umiejętności w zakresie BHP na podstawie materiałów przekazanych przez organizatora szkolenia, przy jednoczesnym zapewnieniu konsultacji z osobami spełniającymi wymagania dla wykładowców.

Szkolenie w formie kształcenia kontrolowanego polega na samodzielnym uczeniu się przez uczestnika w oparciu o dostarczone mu materiały, jak: program nauczania, przepisy prawne oraz zestawy ćwiczeń i pytań kontrolnych, a także przy wykorzystaniu platformy e-learningowej.

Dodano: 26-03-2019

DIWOS Dorota Stomska


WWW: https://www.diwos.pl/

Kleeberga 2, 10-693 Olsztyn

Tel: 508112425

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

W Okolicy