Opis:

Poszukujesz osoby, która naprawdę biegle zna język bułgarski? Specjaliści z biura tłumaczeń Spectłumacz.pl, nie tylko umieją prowadzić płynną rozmowę w języku bułgarskim, ale przede wszystkim potrafią przełożyć dokument medyczny, techniczny, czy też biznesowy, na język bułgarski. Istnieje również możliwość tłumaczenia w odwrotną stronę - jeśli masz dokument w języku bułgarskim i chcesz przełożyć go na język polski.

Wejdź na stronę internetową spectlumacz.pl, aby przekonać się, co może Ci zaoferować tłumacz przysięgły języka bułgarskiego. Na stronie zapoznasz się nie tylko ze szczegółami dotyczącymi poszczególnych typów tłumaczeń, ale także uzyskasz dostęp do elastycznego cennika. Jeśli masz pytania lub wątpliwości odnośnie cen za tłumaczenie, możesz zamówić darmową wycenę Twojego zamówienia.

Dodano: 01-03-2018

Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz


WWW: https://spectlumacz.pl/

Konarskiego 12, 44-274 Rybnik

Tel: 32 494 32 69

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Użytkownik Stanisław Cieślak napisał:
Czasami trzeba przekładać pisma z bardzo różnych języków nie tylko z angielskiego,niemieckiego , francuskiego czy rosyjskiego ale właśnie z ... bułgarskiego. Bardzo dobrze, że firma spectlumacz ma w zanadrzu i takiego tłumacza przysięgłego.
Data: 2018-03-20 11:51:41
Ocena: 5

W Okolicy