Opis:

Bóle mięśni dokuczają wielu osobom, a ich przyczyny mogą być bardzo różne. Często odpowiedzialne są za to tzw. punkty spustowe, czyli miejsca trwałego skurczu mięśni, wyczuwalne jako niewielkie guzki. Świetnie z tym problemem radzi sobie intensywny masaż, który może być nawet nieco bolesny, jednak terapia taka jest o wiele przyjemniejsza i często skuteczniejsza niż metody farmakologiczne, czyli przede wszystkim podawanie zastrzyków.

Na stronie ar-fiz.com zamieszczona została oferta, w skład której wchodzi terapia punktów spustowych w Poznaniu. Masaże wykonują doskonale wykwalifikowani fizjoterapeuci, którzy starają się, by zabieg ten był możliwie najbardziej komfortowy dla pacjentów, a także, by jego efekty były jak najlepsze. Dzięki temu można szybko poczuć ulgę i cieszyć się życiem bez bólu.

Dodano: 22-11-2017

AR-FIZ


WWW: http://ar-fiz.com/

Przybyszewskiego 44A, 60-101 Poznań

Tel: +48 501 484 316

Oceń firmę (3 z 2 głosów)
Użytkownik Malwina napisał:
Ja kiedyś miałam problemy z chodzeniem poprzez bardzo bolesne skurcze łydek i napięcie mięśni w stopach, ale udało mi się to zniwelować właśnie poprzez masaże punktów spustowych. teraz już nic mnie nie boli.
Data: 2018-07-12 11:29:14
Ocena: 5

W Okolicy