Opis:

Firma AQUA SERWICE Grupa Żywiec Perła to działający od lat na polskim rynku dostawca wody źródlanej. Realizowany przez jego pracowników system świadczeń obejmuje dowóz butelek o określonej pojemności pod wskazany przez odbiorcę adres, a następnie wymianę pustych na pełne, którą przeprowadza cyklicznie lub po zgłoszeniu telefonicznym. 

Dostarczana woda do firmy we Wrocławiu to produkt znanych marek, posiadający wiele wartościowych składników mineralnych. W ofercie istnieje opcja wyboru dystrybutorów grzewczych, idealnie nadających się do biur, gdzie serwowane są dla pracowników i klientów napoje gorące. 

Zamówienie powyższej usługi dostawczej to duża korzyść finansowa z uwagi na niewygórowane ceny za każdą butelkę (w tych kosztach zawiera się także usługa serwisowa) oraz ograniczenie zużycia plastiku, gdyż opakowania te są wielokrotnego użytku. Jest to także możliwość personalizacji oferty zgodnie z oczekiwaniami i wymaganiami składającego dyspozycję. Można dowolnie zwiększać lub zmniejszać ilość dostaw, w zależności od zapotrzebowania.

Dodano: 15-10-2021

Aqua Serwice


WWW: http://aqua-serwice.pl/

Krzywoustego 16, 56-400 Oleśnica

Tel: 663 322 999

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

W Okolicy