Opis:

Przedsiębiorstwo airfresh.pl para się produkcją oraz sprzedażą takich elementów jak choinki zapachowe z logo oraz wszelkie inne zawieszki zapachowe. Dzięki zastosowaniu dobrej jakości materiałów, olejków i środków zapachowych zyskali oni miano liderów w branży i dziś królują w zestawieniach sprzedażowych.

Co ważne, ich asortyment jest pełen różnych zapachów, dzięki czemu każdy będzie mógł dobrać odpowiednią nutę dla siebie. Ponadto stawiają oni również na różne formy - blistery, choinki, zawieszki i wiele innych. Jeżeli uważasz, że choinka jest już niemodna, to czeka na Ciebie ogromna ilość alternatywnych rozwiązań. Oczywiście nieważna jest marka samochodu oraz jego wiek, w każdym powinno pachnieć świeżością, a nie spalinami. Wybierz zapach, formę zawieszki, zamów zestaw dla siebie i ciesz się ulubioną nutą!

Dodano: 28-07-2018

Airfresh Artur Piotrowki


WWW: https://airfresh.pl/

Zbożowa 21, 25-416 Kielce

Tel: 41 373 23 10

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Użytkownik rincuin napisał:
Zawieszki zapachowe z logo naszej firmy, które zmówiliśmy w Airfresh, okazały się świetnym pomysłem. Działamy w branży motoryzacyjnej, więc nasi klienci są zachwyceni kiedy dostają taki pachnący gadżet. :)
Data: 2019-05-24 13:54:13
Ocena: 3

W Okolicy