Opis:

Spersonalizowanie kalendarza to doskonała opcja zwłaszcza dla firm. Dzięki takiej możliwości możesz stworzyć kalendarz zawierający logi firmy, a także grafikę, którą dostarczysz. Kalendarz z logo będzie nie tylko doskonale prezentował się w każdym biurze. Może on również stanowić sposób na zareklamowanie produktów i usług Twojej firmy. Możesz wręczyć je swoim klientom biznesowym.

W ofercie Mazowieckiego Centrum Poligrafii znajdziesz kalendarze jednodzielne, trójdzielne, biurkowe piramidki oraz biurkowe spiralowane. Jeżeli spodobał Ci się pomysł na spersonalizowany kalendarz, ale do tej pory takiego nie zamawiałeś i nie wiesz jak się za to zabrać, bez obaw - kreator kalendarzy przeprowadzi Cię przez cały proces projektowania kalendarza. Samo projektowanie może zająć Ci maksymalnie kilkanaście minut. Końcowy efekt z pewnością Ci się spodoba.

Dodano: 21-10-2017

WAWAkalendarze.pl | MAZOWIECKIE CENTRUM POLIGRAFII


WWW: https://wawakalendarze.pl/

Słoneczna 3C, 05-270 Marki

Tel: +48 502 727 782

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Użytkownik Witold8 napisał:
Szef mojej firmy właśnie zainwestował w takie kalendarze jednodzielne, ale miał fajny pomysł by był chociaż trochę spersonalizowane [ulubiony kolor, zdjęcie dzieci, jakaś maksyma].
Data: 2018-07-12 11:29:14
Ocena: 4

W Okolicy