Opis:

Trading for a living jest podstawą wiedzy dla początkujących, którzy podejmują pierwsze kroki w świecie inwestycji. Autorzy strony starają się odpowiedzieć na pytanie: "jak dobrze zainwestować pieniądze?". Odpowiedź nie jest jednoznaczna; najważniejszym czynnikiem stanowiącym jest wybrana strategia inwestycyjna - oprócz wszystkich czynników zewnętrznych związanych z obecną sytuacją na rynku, gdzie dokonane zostaną wydatki.

Należy zauważyć, że inwestycje na rynkach wschodzących i rozwijających się, jako że są to inwestycje rozgrywające się w dwóch różnych środowiskach finansowych, różnią się w kwestiach fundamentalnych. Niemniej zarówno rynki wschodzące, jak i rynki rozwijające się są promowane jako dobry start w świecie długoterminowych inwestycji, co niekoniecznie dotyczy polskiego rynku akcji. Jednakże inwestycje zagraniczne nie powinny być mylone z pewnym zyskiem, przychodzącym szybko i łatwo.

Nikt nie może przewidzieć przyszłości, ale ponieważ istnieją pewne aspekty, na które ma się wpływ, trzeba rozważyć różne strategie inwestycyjne, które mogą zwiększyć teoretyczne szanse na sukces. Istotnym jest, aby dokładnie zaplanować: czas wejścia, wielkość i skład portfela inwestycyjnego. Najważniejsza jest refleksja nad celem i sposobem inwestowania większej sumy pieniędzy, a dopiero potem skupowanie akcji.

Dodano: 21-10-2017

Trading For a Living


WWW: https://www.tradingforaliving.pl/

Hysan Avenue 33, 99-907 Hong Kong

Tel:

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

W Okolicy