Opis:

W celu utrzymania porządku w magazynie, firmie produkcyjnej czy warsztacie, warto wyposażyć takie miejsca w  specjalistyczne meble i pojemniki warsztatowe. Dzięki nim w prosty sposób można segregować narzędzia, różnego rodzaju akcesoria czy surowce, a to ułatwia ich szybkie odnalezienie wówczas, gdy są najbardziej potrzebne

Asortyment magazynowy oferowany przez sklep internetowy tm24.pl obejmuje wiele kategorii mebli metalowych i dodatkowych akcesoriów ułatwiających utrzymanie porządku w warsztacie czy magazynie. Część tych akcesoriów to różnorodne modele pojemników przystosowanych do przechowywania części, narzędzi i drobnych akcesoriów, które mogą być przydatne w prowadzeniu prac konstrukcyjnych, naprawczych i innych. Na ofertę sklepu składają się pojemniki plastikowe w różnych rozmiarach i kolorach, w wersji otwartej i zamykanej.

Dodano: 31-08-2017

PROMAG S.A.


WWW: https://tm24.pl

Romana Maya 11, 61-371 Poznań

Tel: +48 61 655 83 24

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Użytkownik nandalal napisał:
Solidnie wykonane pojemniki warsztatowe są niezwykle przydatne - pomagają utrzymać porządek w naszym miejscu pracy. Dzięki temu nie pozwalamy na to by wczasie prac do magazynu czy warsztatu wdarł się chaos.
Data: 2018-07-12 11:29:14
Ocena: 3

W Okolicy