Opis:

Wieczór panieński powinien zostać zapamiętany na całe życie. Niemożliwe będzie to jednak bez odpowiednich akcesoriów. Te najlepsze i najbardziej pożądane kupisz na stronie sklepu internetowego congee.pl!

Gadżety na wieczór panieński są bardzo popularne od dawna. Wiele jednak jest takich, które nie wzbudzają żadnego zainteresowania. Chcąc postawić wyłącznie na te najlepsze, powinnaś odwiedzić stronę sklepu congee.pl. W ofercie posiadają oni różnego rodzaju gry towarzyskie, elementy, które odróżnią imprezowiczki z tłumu, a także inne zabawne i pikantne gadżety. Razem z taką ofertą stworzysz szampański klimat podczas każdego wieczoru panieńskiego - nie zabraknie na nim ciekawych gier, pikantnych żartów, a przede wszystkim szaleństwa. W końcu to ostatnia taka noc w życiu! Musisz wybrać takie gadżety, które pozwolą spędzić ją odpowiednio - niech będzie niezapomniana!

Dodano: 03-01-2018

PartyShop Congee.pl


WWW: https://congee.pl

Zakładowa 18, 89-620 Chojnice

Tel: 914882882

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Użytkownik Daria Makowska napisał:
W życiu jest też czas na zabawę. Przykładem może być wieczór panieński mojej siostry kiedy to razem z jej przyjaciółkami postanowiliśmy wyposażyć się w stosowne gadżety od Congee.pl, tak by z daleka było widać kto świętuje. :) Szaleństwom nie było końca i będziemy długo wspominać ten wieczór.
Data: 2018-07-12 11:29:14
Ocena: 4

W Okolicy