Opis:

Rozwój odgrywa niezwykle ważną rolę w wielu dziedzinach naszego życia. Pozwala zachować dobrą pozycję na zmieniającym się rynku, a także uniknąć wielu zagrożeń i nieszczęśliwych wypadków w  wykonywanym zawodzie. O systematyczne pogłębianie wiedzy pracowników w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy powinien zadbać pracodawca  poprzez organizowanie specjalistycznych kursów w określonych odstępach czasu.

Przeprowadzanie okresowych szkoleń BHP w Poznaniu zajmuje się OPtimaBHP. Co wyróżnia ją na tle konkurencji? Przede wszystkim pasja, zaangażowanie, profesjonalizm, doświadczenie, wysokie kompetencje,  a także kompleksowe podejście do powierzonych zadań – wymieniać można bardzo długo. Ale to jeszcze nie koniec „listy”. Chcesz poznać pozostałe atuty przedsiębiorstwa? Zajrzyj na stronę internetową: optimabhp.com.pl.

Dodano: 14-03-2018

OptimaBHP


WWW: http://optimabhp.com.pl/

Fabianowska 12C, 62-064 Plewiska

Tel: 697-422-657

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Użytkownik ofilyam napisał:
Szkolenia, których organizatorem jest OptimaBHP są niezmiennie na wysokim poziomie, a pogłębianie wiedzy w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy przekłada się bezpośrednio na bezpieczeństwo całej załogi.
Data: 2018-10-05 15:01:33
Ocena: 5

W Okolicy