Opis:

Interesuje cię operacja biustu? Zależy ci na tym, by piersi powiększyć, podnieść lub zredukować? Musisz poddać się plastyce brzucha? Chcesz dowiedzieć się, na czym polega liposukcja talii lub ud? Zależy ci na tym, by doświadczony specjalista usunął ci znamię skórne? Zajrzyj na stronę Centrum Medycznego Meritum, chirurgia-plastyczna.eu, które proponuje bogaty wachlarz usług. W klinice przeprowadzane są operacje tkanki skórnej, zabiegi z zakresu modelowania sylwetki.

Warto wspomnieć, że działalność Centrum Medycznego Meritum obejmuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Klinika może poszczycić się wykwalifikowaną kadrą specjalistów, którzy pracują na podstawie najwyższych standardów, dokładając starań, by pacjent był zadowolony i usatysfakcjonowany z zabiegu czy operacji. Pracownicy Meritum dbają o dobre samopoczucie pacjentów podczas ich pobytów w Centrum Medycznym.

Dodano: 08-12-2017

Meritum Centrum Medyczne


WWW: https://www.chirurgia-plastyczna.eu/

Mikołaja Kopernika 28, 72-400 Kamień Pomorski

Tel: +48 91 382 35 60

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Użytkownik Łukasz Borkowski napisał:
Moja ukochana często zagadywała mnie, że by chciała mieć operację biustu. A ja wolę jej naturalne walory :) ale jak jużcoś to w renomowanej klinice oferującej taki zabieg.
Data: 2018-07-12 11:29:14
Ocena: 4

W Okolicy