Opis:

Żółte lub białe złoto - obrączki z tego tworzywa są najczęściej wybierane. Obrączki mogą być wykonane też z tytanu. W GoldenDreams masz możliwość wybrania sobie obrączek również pod kątem tego, z czego są wytworzone. Obrączki są symbolem miłości i małżeństwa - muszą być wykonane z trwałego materiału. Dodatki takie jak np. kamienie Swarovskiego czy brylanty to dodatki, które powodują, że obrączki wyglądają wyjątkowej. Na stronie goldendreams.pl znajdziesz szeroki wybór obrączek klasycznych i tych nieco bardziej nowoczesnych.

Gdy skorzystasz z oferty goldendreams.pl dodatkowo dostajesz możliwość za darmo wygrawerowania na obrączkach napisu. Tak spersonalizowane obrączki stają się jeszcze bardziej wyjątkowe. Jednak gdyby wybrane przez Ciebie obrączki nie spełniały waszych oczekiwań - macie możliwość zwrócenia ich w przeciągu trzech miesięcy od daty zakupu. 

Dodano: 05-12-2017

GoldenDreams Paweł Sekuła


WWW: https://goldendreams.pl/

Jana Pawła II 86B, 59-300 Lubin

Tel: 801 066 448

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Użytkownik dilonc napisał:
Obrączki ślubne od GoldenDreams okazały się świetnie wykonane - podobają się zarówno mnie, jak i mojej przyszłej żonie. Wybraliśmy model z białego złota z wygrawerowaną datą ślubu i naszymi imionami.
Data: 2019-05-27 14:07:37
Ocena: 5

W Okolicy