Opis:

Wiele osób aktywnych seksualnie zastanawia się, czy rozmiar ma znaczenie. Pytanie to dotyczy w głównej mierze penisa, jednakże czasem odnosi się również do kobiecych piersi. 

Rozmiar może mieć znaczenie przede wszystkim z psychologicznego oraz technicznego punktu widzenia. Jeśli chodzi o psychologię, to kobiety i mężczyźni, którzy mogą poszczycić się dużymi rozmiarami swoich atrybutów, mają większe powodzenie u płci przeciwnej i są bardziej pewni siebie. Z kolei osoby niezadowolone ze swoich rozmiarów często miewają kompleksy, a czasem wręcz stronią od ludzi.

Z kolei jeśli chodzi o technikę, to niezbyt duży penis może nie sprawdzać się w niektórych pozycjach, a nieduży biust może sprawić, iż kobieta nie zaoferuje swojemu mężczyźnie seksu hiszpańskiego. 

W przypadku, gdy nie czujesz się dobrze z tym, że masz niezbyt dużego penisa lub niewielki biust, możesz zdecydować się na stosowanie sprawdzonych kremów oraz innych środków, mających na celu zwiększenie rozmiaru, o których przeczytasz na stronie intymnosc.pl.

Dodano: 28-03-2018

GOLDEN TRADE LTD


WWW: https://intymnosc.pl/

RUCKHOLT ROAD 2A, E1-0 5 London

Tel: (22) 304 71 13

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

W Okolicy