Opis:

Zarządzasz dużym magazynem z żywnością, w którym powinny panować stały warunki cieplne i potrzebujesz ochrony na bramę, która zapobiegnie przedostawaniu się ciepła do wewnątrz magazynu? Taką izolację mogą stanowić pasy z folii PCV, które można zakupić na stronie technikapcv.pl.

Jest to firma, która zajmuje się sprzedażą różnych materiałów termoizolacyjnych od najlepszych producentów i zawsze stara się, aby nawet bardzo wymagający klienci byli zadowoleni z jej asortymentu. Oferowane pasy dostępne są w wersji standard, ale także możliwy jest zakup kolorowych pasów. Są one miękkie, odporne na uszkodzenia mechaniczne, świetnie nadające się do zabezpieczenia różnego rodzaju otworów drzwiowych i bram. Charakteryzują się niezwykłą izolacyjnością termiczną, zatem idealne będą do Twojego magazynu. 

Zajrzyj na podaną stronę, gdzie możesz złożyć zamówienie, a kiedy je potwierdzisz, zostanie ono przyjęte do realizacji. Realizacja zamówienia trwa od 3 do 5 dni, a w wyjątkowych przypadkach, kiedy w magazynie nie ma materiałów, które zamówiłeś, może przedłużyć się do 7 dni.

Dodano: 11-03-2019

FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA TRANSCAR PIOTR CHWASTEK


WWW: http://technikapcv.pl/

Górna 59A, 32-310 Klucze

Tel: 604260507

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

W Okolicy